Jūsu spēka vieta

Faktiski visiem dzīvokļiem projektā ir vai nu zemes gabali, vai balkoni, vai terases. Līdz ar to, baudīt Jūrmalas skaistumu ir iespējams neatstājot Villas teritoriju. Jau no otrā stāva dzīvokļa logiem pavērsies vērtīgs skats uz jūru. Bauditājiem šīs jau varētu būt noteicošs arguments. Un protams, visiem Villas apartamentu īpašniekiem būs iespēja pienācīgi izvērtēt gan apkures radiatorus, iebūvētus grīdās, gan individuālus apkures mezglus, gan kopēju gāzes katla telpu, kā arī ērtu stāvvietu, kurā ir paredzētas 2 vietas katram dzīvoklim.

Leģendāra
apkalpošana

Turpinājums Villa Milia filozofijai “būt šeit un tagad” ir mūsu bezkompromisu attieksme pret apkalpošanu, kas balstīta uz empātijas principu. Mēs pieņemam jūsu redzējumu par pasauli, mēs apzināmies jums būtisku procesu nozīmīgumu, mēs kļūstam par jūsu jūtīgu, uzmanīgu un delikātu partneri jebkuru jautājumu atrisināšanā. Katra darbinieka atbildīga un rūpīga attieksme ir neatņemama mūsu darba sastāvdaļa. Mums patīk radīt jaukus pārsteigumus, iepriecināt mūsu nama iedzīvotājus, radīt un uzturēt namā īpašu gaisotni – tas mūs patiesi iedvesmo. Koncentrējieties uz svarīgāko, ļaujiet domām klīst mierīgi un mēreni, nav iemesla novērsties un satraukties.

Iegādājoties dzīvokli Villa Milia, jūs pievienojaties “LEGEND.” klubam un iegūstat iespēju izmantot visas kvartāla infrastruktūras iespējas un privilēģijas. Relaksējieties un atgūstiet iekšējo līdzsvaru SPA kompleksā ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi, atpūtas un masāžas telpām. Uzlādējieties ar dzīvības enerģiju sporta zālē, kas aprīkota ar kardiotrenažieriem, vai jogas nodarbību zālē. Atpūtieties “LEGEND.Beach” – viselegantākajā un ērtākajā pludmalē Jūrmalā. Baudiet restorāna Memories izsmalcināto ēdienu un izmeklēto interjeru.

Tehniskie
parametri

Kluba projekts Villa Milia ir īsts kolekcionējama nekustamā īpašuma paraugs. Šādiem projektiem nav konkurences, tie ir ārpus tirgus, tie vienmēr ir pieprasīti un vienmēr ir vērtīgi. Atšķirībā no parastajiem četrstāvu jaunajiem Jūrmalas projektiem šai ēkai ir tikai trīs stāvi, tādēļ pirmajos divos stāvos griestu augstums ir 3,50 metri, bet trešajā – 3,80 m. Projektā paredzēti 15 dzīvokļi, lai gan potenciālie īpašnieki var izmantot iespējas apvienot dzīvokļus un veikt vajadzīgo pārbūvi. Visos dzīvokļos ir terases. Īpašā pirmā stāva dzīvokļu iespēja – rīkoties ar piegulošo teritoriju no 50 līdz 150 m2 platībā. Villa Milia iedzīvotājiem būs iespēja novērtēt grīdā esošus apsildes elementus, individuālu apkuri un kopēju gāzes katlu telpu, kā arī ērtu autostāvvietu ar divām vietām katram dzīvoklim.

lv
ru
en